1 / 4
Foto e Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W

Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
194.88 €
165.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 137.93 €
Ju kurseni 29.36 €
-16%

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Furnizuesi elektrik me një fuqi prej 550 W, përdor një sërë teknologjish mbrojtjeje (OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP). Kjo pajisje përmban edhe një vetilator i cili sjell një përformancë të jashtëzakonishme të filtrimit të ajrit dhe zvogëlon fërkimet dhe dridhjet, duke reduktuar konsumin e përgjithshëm të energjisë. Ky ventilator i ka një dimension prej 120mm dhe një jetëgjatësi prej 70,000 orësh. Përmasat: 150 x 140 x 86 mm.
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (45A-540W)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4711173874669
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 550W
165.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo