Furnizues energjie Enermax ERV650G-AHG-MAC, 650W, ATX 3.1, i zi
Vlerëso
Kodi:
12,590 Lekë
Përfshirë TVSH-në
Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex
Me GjirafaFLEX përfitoni:
- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja
- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim
- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë
*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.
Transporti
Koha e arritjes së produktit Tiranë
08 qershor 2026 - 09 qershor 2026
Shqipëri, të tjera
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Enermax Power Supply ERV650G-AHG-MAC është furnizues energjie 650W nga seria Revolution 3, i përshtatur për kompjuterë modernë gaming ose pune intensive. Me standardin ATX 3.1 dhe mbështetjen PCIe 5.1, ai është i gatshëm për kartat grafike dhe komponentët më të rinj. Dizajni i tij synon efikasitet të lartë dhe furnizim të qëndrueshëm me energji, duke ndihmuar në mbrojtjen e sistemit nga luhatjet elektrike. Është një zgjedhje praktike për ata që po ndërtojnë ose përditësojnë një PC të fuqishëm dhe duan besueshmëri afatgjatë.
Diametri i ventilatorit:
120 mm
Fuqia:
650W
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Standardi/Formati:
ATX
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
Enermax
EAN:
0
0 Vlerësime
Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe