Furnizues energjie Enermax ERV850G-AHG-MAC, 850W, modular, i zi
Vlerëso
Kodi:
15,090 Lekë
13,990 Lekë
Përfshirë TVSH-në
Ju kurseni 1,100 Lekë
-7%
Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex
Me GjirafaFLEX përfitoni:
- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja
- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim
- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë
*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.
Transporti
Koha e arritjes së produktit Tiranë
08 qershor 2026 - 09 qershor 2026
Shqipëri, të tjera
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Diametri i ventilatorit:
120 mm
Fuqia:
850W
SATA:
12
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Standardi/Formati:
ATX
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
Enermax
EAN:
0
0 Vlerësime
Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe