Furnizues energjie PC Enermax ERV750G-AHG-NAC, 750W, modular, i zi
Vlerëso
Kodi:
12,990 Lekë
11,990 Lekë
Përfshirë TVSH-në
Ju kurseni 1,000 Lekë
-8%
Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex
Me GjirafaFLEX përfitoni:
- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja
- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim
- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë
*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.
Transporti
Koha e arritjes së produktit Tiranë
08 qershor 2026 - 09 qershor 2026
Shqipëri, të tjera
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Enermax Power Supply ERV750G-AHG-NAC është furnizues energjie për PC që ofron 750W fuqi të qëndrueshme për sisteme moderne, përfshirë ato për lojëra apo punë të rëndë. I dizajnuar për efikasitet dhe besueshmëri, ai ndihmon në mbajtjen e komponentëve tuaj të sigurt dhe në punë të qëndrueshme edhe nën ngarkesë. Ky model është i përshtatshëm për përditësime të ardhshme të kompjuterit, duke ofruar rezervë të mjaftueshme fuqie. Me ndërtim cilësor dhe menaxhim të mirë të kabllove, ai kontribuon në qarkullim më të mirë të ajrit brenda kasës dhe funksionim më të qetë të sistemit.
Diametri i ventilatorit:
120 mm
Fuqia:
750W
Kabllot modulare:
Jo
Certifikata e efikasitetit:
80 Plus Gold
Standardi/Formati:
ATX
Thellësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
150 mm
Lartësia [mm]:
86 mm
Brendi:
Enermax
EAN:
0
0 Vlerësime
Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe