Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
Foto e Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi

Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55.81 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Mauspad cilësor me përmasa 900 x 420 mm dhe trashësia 3 mm. Pjesa e poshtme e tij siguron kapje të patejkalueshme. Pajisja siguron gjurmimin e lëvizjes në të gjithë sipërfaqen dhe siguron kontroll të besueshëm dhe të plotë të lojës, pavarësisht nëse përdorni një maus me ndjeshmëri të ulët ose të lartë, lazer ose optik. Përveç kësaj, ai ka një shtresë të papërshkueshme nga uji, e cila siguron rehati edhe më të madhe.
Lansuar:
22. 3. 2022
Prodhuesi:
ROCCAT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mauspad ROCCAT Sense CTRL XXL, i zi
55.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo