Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
Foto e Maus pad HyperX Fury S, L, i zi

Maus pad HyperX Fury S, L, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31.33 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Maus padi HyperX Fury S është padi i duhur për përdoruesit e video lojërave. Goma e natyrshme e butë, dhe tekstili i endur ofrojnë përdorim preciz të mausit dhe kapje të sigurt të padit në tavolinë. Dimensionet e tij (L) janë 450 x 400 mm dhe trashësi 3-4 mm.

Dizajni:
Zezë
E qepur:
Po
EAN:
7406172670752, 7406172670752
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
HX-MPFS-L
Kodi:
HX-MPFS-L
Madhësia e pad-it të mausit:
L
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për tu përdorur në:
Lojë
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Pesha [g]:
426
Prodhuesi:
HyperX, HyperX
Të qepura:
Po
Thellësia [mm]:
400
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
hyperxgaming.com/en
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Maus pad HyperX Fury S, L, i zi
31.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo