Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Set Genius GX Gaming Bundle (K215 + X-1 600 + HS-G560 + 800S RGB), CZ/SK

Set Genius GX Gaming Bundle (K215 + X-1 600 + HS-G560 + 800S RGB), CZ/SK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.64 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Luani pa kufizime me pajisjet më të mira. Seti ka tastierë, maus, kufje dhe mauspad. Tastiera ka ndriçim dhe 10 taste multimediale. Është rezistente ndaj spërkatjes ashtu që mund të konsumoni pijet e preferuara. Përfshin port USB. Mausi ka sensor optik dhe rezolucion 400 - 3200 dpi. Ka formë ergonomike që përshtatet me dyja duart si dhe mbështet ndriçimin RGB. Kabllo me ndërfaqe USB ka gjatësi 1.8 m. Kufjet kanë transmetues 40 mm dhe dizajnimi i kujdesshëm ju ofron rehati maksimale edhe gjatë orëve të gjata të përdorimit. Mbështesin teknologjinë për reduktim të zhurmës dhe frekuencën 20 Hz - 20 kHz. Mauspadi është punuar nga materiali cilësor për optimizim të shpejtësisë dhe kontrollit. Pjesa e poshtme nuk rrëshqet. Ka përmasa 800 x 300 x 3 mm.

Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Hmotnost [g]:
720
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Ueb-i i prodhuesit:
geniusnet.com.tw
Enter:
dvourádkový
Numri i butonëve:
4
Besueshmëria:
100 %
Senzor i lëvizjes:
Optike
Lartësia [mm]:
28
Pajisje speciale:
Taste për multimedia
Me maus:
Po
Gjerësia [mm]:
467
Trashësia [mm]:
190
Ngjyra:
Zezë
Tasti Shift:
dlouhý
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i tastierës:
Membrana
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Set Genius GX Gaming Bundle (K215 + X-1 600 + HS-G560 + 800S RGB), CZ/SK
57.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo