Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
Foto e Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë

Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.38 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. A4tech Bloody B865 është një tastierë lojrash me një dizajn ergonomik. Qëndrueshmëria e saj është rreth 100 milionë shtypje të tasteve. Teknologjia LK Sound Creator për tingullin tipik të shtypjes me tastierë. Tastiera ka mbrojtje ndaj derdhjeve nano. Gjatësia e kabllos është 1.8 m. Tastiera është në përputhje me Windows 7, 8, 8.1, 10. Përmasat e saj janë: 460 x 190 x 35 mm.
Alternativa:
LK Optic Blue
Sektori i switch-it:
Klik
Lansuar:
2. 12. 2021
Gjuha e tastierës:
CZ
Rrokullisje:
N-key
Prodhuesi:
A4Tech Bloody
Lloji i ndërprerësit:
Opto-Mechanical
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Drita e pasme:
Po
Marka e prizës:
LIGHTSTRIKE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Thellësia [mm]:
190
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Lidhje:
Me tela
Ngjyra e dritës së pasme:
E kaltër
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Určení:
Lojra
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Tastierë A4Tech Bloody B865, LK Optic Blue, CZ, e zezë / argjendtë
87.38 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo