Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Letra Harry Potter - Warts

Kodi i produktit:
255939
EAN:
5055964716660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5055964716660
Lansuar:
2. 3. 2019
Prodhuesi:
Paladone

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra për lojëra me dukje si Hogwarts, Harry Potter World of Witchcraft dhe Magic School. Letrat vijnë në një kuti metali.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055964716660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5055964716660
Lansuar:
2. 3. 2019
Prodhuesi:
Paladone
Seri për lojëra:
Harry Potter
Ueb-i i prodhuesit:
Paladone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE