Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Gamepadë

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-6%
Kontroller Xbox ONE S, Minecraft Pig (PC, Xbox ONE)
7,920 Lekë 8,410 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
Kontroller Xbox Series Wireless, Forza Horizon 5 Limited Edition
10,240 Lekë 10,550 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Kontroller Xbox ONE S Wireless, Gears 5 (PC, XONE S)
10,280 Lekë 10,930 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Kontroller Xbox ONE S, wireless, Sport Red (PC, Xbox ONE)
8,370 Lekë 8,900 Lekë
Përfshirë TVSH
-25%
Kontroller pa kabllo për Xbox One dhe PC
7,050 Lekë 9,330 Lekë
Përfshirë TVSH
Gamepad Microsoft Xbox One, wireless, i zi
9,700 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Gamepad Microsoft Xbox One, wireless, i kuq
9,850 Lekë 10,470 Lekë
Përfshirë TVSH
-17%
-9%
Kontroller Razer Wolverine v2 (PC, Xbox Series, Xbox ONE)
19,140 Lekë 20,810 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Kontroller për Xbox ONE S Microsoft, i zi / hirtë
9,750 Lekë 10,390 Lekë
Përfshirë TVSH
Joysticks Microsoft Xbox ONE Elite Wireless
19,150 Lekë
Përfshirë TVSH