1 / 11
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4
Foto e God of War III Remastered - PS4

God of War III Remastered - PS4

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
28.68 €
14.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.36 €
Ju kurseni 13.84 €
-48%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
God of War III Remastered është lojë e llojit aventurë-mister (luftë) për platformën PS4 dhe preferohet për persona mbi 18 vjeç. Në lojë të hyni nën lëkurën e Kratos, një luftëtar i cili ishte njohur për mizorinë e tij. Atë e tradhtuan dhe kështu vendosi që të hakmerret i vetëm ndaj zotave. Me zemërimin që i kapi zemrën e tij pa e ditur ai u bë një zot i luftës apo God of War. Ai kthehet për të përmbyllur gjithçka. Ngjarja do të zhvillohet në malin Olimp, ku ai do të tentoj të vras zotin Zeus. Në lojë ju pret një përleshje finale me perënditë greke, ndaj të cilëve Kratos vihet kundër së bashku me titanët. Titanët janë pjesë kryesore e lojës, të karakterizuar me një madhësi të jashtëzakonshme që ndonjëherë kalon edhe ndërtesat më të mëdha të botës. Loja është e mbushur me luftëra, tym, hi, zjarr si dhe eksplozivë. Teknologjia e lojës God of War III Remastered është verzioni i përmisuar i God of War III, ky version vjen me grafika, zërim dhe gameplay të përmisuara. Kjo lojë është mundësuar nga kompania e njohur Playstation.
Kategoria e moshës:
18
Platforma:
PS4
Lloji i licensës:
Kuti
Prodhuesi:
Sony
Lansuar:
4 Prill 2015
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Lloji i lojës:
Aksion
Kodi:
PS719843634
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lëvizje (gjestikulacione):
Pa lëvizje
PS Hits:
EAN:
711719993193
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
God of War III Remastered - PS4
14.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo