1 / 3
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë

Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
186.22 €
165.52 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 137.93 €
Ju kurseni 20.70 €
-12%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Stili Retro me teknologji moderne për kohët moderne dhe adhuruesit vinyl që kanë një koleksion të jashtëzakonshëm. Nëse e keni atë në dhomën tuaj të gjumit ose dhomën tuaj të ndenjës, ky gramafon nuk është vetëm kënaqësi për sytë tuaj, por edhe për veshët tuaj. PO Piccadilly ofron ridëgjim me tri shpejtësi dhe ndaljen automatike. Ka Pitch Control, Kontrollin e volumit, Line in / Line Out, altoparlant Jack, marrës Bluetooth , fuqi 2 x 8 W, dhe DC (9V 2A). Dimensionet kompakte - 40.5 x 31 x 8 cm dhe pesha 3.7 kg.
Lansuar:
15. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
405
Fuqia RMS [W]:
16+
Port hyrës AUX:
Port dalës AUX:
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Kodi:
GPO89
Prodhuesi:
GPO
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com
Pesha [kg]:
3.7
Lartësia [mm]:
80
Trashësia [mm]:
310
EAN:
5060237571921
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
165.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo