1 / 3
E shitur
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
Foto e Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë

Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
196.99 €
164.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 136.78 €
Ju kurseni 32.85 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Stili Retro me teknologji moderne për kohët moderne dhe adhuruesit vinyl që kanë një koleksion të jashtëzakonshëm. Nëse e keni atë në dhomën tuaj të gjumit ose dhomën tuaj të ndenjës, ky gramafon nuk është vetëm kënaqësi për sytë tuaj, por edhe për veshët tuaj. PO Piccadilly ofron ridëgjim me tri shpejtësi dhe ndaljen automatike. Ka Pitch Control, Kontrollin e volumit, Line in / Line Out, altoparlant Jack, marrës Bluetooth , fuqi 2 x 8 W, dhe DC (9V 2A). Dimensionet kompakte - 40.5 x 31 x 8 cm dhe pesha 3.7 kg.
Lansuar:
15. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
405
Fuqia RMS [W]:
16+
Port hyrës AUX:
Port dalës AUX:
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Kodi:
GPO89
Prodhuesi:
GPO
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com
Pesha [kg]:
3.7
Lartësia [mm]:
80
Trashësia [mm]:
310
EAN:
5060237571921
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Gramafon GPO Piccadilly, i bardhë
164.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo