1 / 11
E shitur
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
Foto e Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë

Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
127.17 €
106.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 88.58 €
Ju kurseni 20.88 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gramafoni GPO Soho ka dy altoparlantë të integruar me fuqi 2 × 1.5 W (3 W në total). Përveç kësaj, altoparlantët e jashtëm mund të lidhen me luajtësin për të përmirësuar përvojën e zërit. Ai gjithashtu përfshin një dalje klasike të kufjeve 3.5 mm. Baza e pajisjes përbëhet nga një kabinet luksoz që mbron pllakën rrotulluese dhe vinilet nga pluhuri. Jo vetëm që duket moderne dhe retro në të njëjtën kohë, por është edhe funksionale.

Gramafoni është i pajisur me një drive me rrip ashtu si në epokën analoge dhe arrin të luajë rrotullime me 33/45/78 rrotullime në minutë, falë të cilave mund të luajë si LP e vjetra ashtu edhe pjesët më të reja. Gramafoni ka gjithashtu një funksion Autostop. Përmasat W 35.5x D 27.5 x L 13.5 cm Pesha 2.5 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Altoparlantë:
Port hyrës AUX:
Pesha [kg]:
2.5
Ngjyra:
Zezë, Argjendtë
Trashësia [mm]:
270
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Gjerësia [mm]:
350
Prodhuesi:
GPO
Uebfaqja e prodhuesit:
gporetro.com
Kodi:
GPO103
Në dispozicion nga:
27. 1. 2022
EAN:
5060237572461
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Gramafon GPO Soho V2, i zi / argjendtë
106.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo