1 / 10
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
Foto e Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë

Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
353.15 €
294.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 245.57 €
Ju kurseni 58.46 €
-17%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Linjat audio transmetohen me anë të valëve (wirelessly) përmes ndërfaqes Bluetooth, ose mund të përdorni dalje kabllore RCA. Gramafoni ofron shpejtësi të luajtjes së pllakave prej 33/45 rpm dhe është i pajisur me një gjilpërë me cilësi të lartë. Ndërfaqja përfshin: dalje RCA, dalje PC, furnizimi me energji përmes AC (AC 230V).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Lbt188
Pesha kg:
4.8
Gjerësia mm:
415
Lartësia mm:
125
Trashësia mm:
360
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Lansuar më:
30. 3. 2019
Prodhuesi:
Lenco
Ueb-i i prodhuesit:
Lenco.com
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
EAN:
8711902041139
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Gramafon Lenco LBT-188, i kaftë
294.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo