1 / 3
E shitur
Foto e SSD ADATA XPG GAMMIX S11 Pro, M.2 - 512GB
Foto e SSD ADATA XPG GAMMIX S11 Pro, M.2 - 512GB
Foto e SSD ADATA XPG GAMMIX S11 Pro, M.2 - 512GB

SSD ADATA XPG GAMMIX S11 Pro, M.2 - 512GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
118.70 €
67.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 56.34 €
Ju kurseni 51.08 €
-43%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky disk është një SSD me cilësi të lartë dhe të shpejtë me kapacitet prej 512 GB. Ka formatin M.2. dhe përdor ndeërfaqen PCIe Gen3 x4, si dhe mbështet NVMe 1.3. Disku ka shpejtësi leximi / shkrimi deri në 3500/2300 MB / s (3350/2350 MB / s ATTO) dhe karakterizohen nga ndikimi i lartë dhe rezistenca e goditjeve dhe konsumimi i ulët i energjisë. Këta disqe garantojnë nisjen më të shpejtë të sistemit, funksionim më të lehtë të aplikacioneve dhe ruajtjen më të sigurtënë krahasim me HDD-të konvencionale.
Dizajnuar për:
PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Hyrja e rastësishme IOPS:
380 000
Hyrjet IOPS:
380 000
Jeta e shërbimit (TBW):
320
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
320
Modeli i diskut:
3D TLC, Brendshëm
Kodi i prodhuesit:
AGAMMIXS11P-512GT-C
Kodi:
AGAMMIXS11P-512GT-C
Lexim i rastësishëm [IOPS]:
390 000
Leximet IOPS:
390 000
Memoria SSD:
3D TLC
Ndërfaqja:
M.2 PCI-Express Gen3
Pesha [g]:
11
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
3350, 3 350
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
2 350, 2 350
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Thellësia [mm]:
22
Trashësia [mm]:
22
Vendi i prodhimit:
Taivan
EAN:
4710273770765
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SSD ADATA XPG GAMMIX S11 Pro, M.2 - 512GB
67.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo