1 / 1
Foto e Hard disk HDD WD2003FZEX, 3.5", 2 TB

Hard disk HDD WD2003FZEX, 3.5", 2 TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
231.83 €
212.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 177.43 €
Ju kurseni 18.91 €
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk është i gjeneratës së tretë të Sata-s dhe funksionon në mënyrë të përkryer, pasi që është shumë më i shpejtë se sa hard disqet tradicional. Hard disku ka kapacitet prej 2 TB dhe është tejet i sigurt. Punon me një shpejtësi prej 6 Gb/s, si dhe është ideal për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja si foto, video apo çfarëdo lloj tjetër. Përparësi tjetër e këtij hard disku është se e përdor sistemin shpejtë SATA i cili e përshpejton në maksimum transmetimin e të dhënave. Çdo gjë do të jetë konfidenciale dhe shumë e sigurt. Hard disku funksionon me të gjitha llojet e sistemeve operative.
Dizajnuar për:
PC
Formati i diskut:
3,5, 3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
WD2003FZEX
Kodi:
WD2003FZEX
Lansuar:
8 Tetor 2013
Modeli i diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
64
Ndërfaqja:
SATA 6Gb/s
Prodhuesi:
Western Digital, Western Digital
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Lloji i HD:
Magnetike
Teknologjia e regjistrimit:
CMR
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
718037810553
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk HDD WD2003FZEX, 3.5", 2 TB
212.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo