1 / 1
Foto e Hard disk HPE 1,92TB/SATA/SFF

Hard disk HPE 1,92TB/SATA/SFF

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,065.06 €
1,100.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 916.94 €
Ju kurseni 964.73 €
-47%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
02 maj 2024 - 03 maj 2024
Shqipëri, të tjera
03 maj 2024 - 04 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hard disqet HPE janë krijuar për t'u siguruar klientëve performancë optimale, besueshmëri, pajtueshmëri dhe siguri të të dhënave në serverat HPE duke i bërë ata zgjedhjen e preferuar për përdorim si në bizneset e vogla ashtu edhe në ato të mëdha. Ky hard disk SSD ofron kapacitet prej 1.92 TB, përdor ndërfaqe SATA 6 Gb / s.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
21. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Dizajnuar për:
Server
Kodi:
P18436-B21
Lartësia mm:
7
Kapaciteti GB:
1920
Prodhuesi:
HPE
Modeli i diskut:
SSD
EAN:
4549821299935
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk HPE 1,92TB/SATA/SFF
1,100.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo