1 / 1
E shitur
Foto e Hard disk i serverit HP 1,2TB/SAS/10K/2.5"

Hard disk i serverit HP 1,2TB/SAS/10K/2.5"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
466.72 €
349.28 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 291.06 €
Ju kurseni 117.45 €
-26%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hard disqet e serverit HPE ofrojnë performancën më të lartë dhe besueshmëri. Disk i nivelit industrial me reagim të përmirësuar të serverit, i kryen disa transaksione në sekond dhe rrit shpejtësinë e transferit të të dhënave. Ndaloni qasjen e paautorizuar në të dhënat tuaja HPE firmware. Ofron siguri të lartë dhe garanton që firmware vjen nga një burim i sigurtë dhe mbron ndaj sulmeve. Butoni "Don't Remove" (mos largo) parandalon humbjen e të dhënave nga gabimi njerëzor. Disk i serverit, me kualitet të lartë me ndërfaqe SAS 12 Gb / s . Ka format 2.5 ". Ka kapacitet 1.2 TB . Shpejtësia e pllakës është 10,000 rpm. Është e përshatshme për operim 24x7.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
872479-B21
Lansuar:
20. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
10000
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
HP
Kapaciteti i diskut [GB]:
1200
Modeli i diskut:
Brendshëm
Lloji i HD:
Magnetike
EAN:
4549821073429
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk i serverit HP 1,2TB/SAS/10K/2.5"
349.28 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo