1 / 4
E shitur
Foto e SSD GOODRAM IRDM - 120GB
Foto e SSD GOODRAM IRDM - 120GB
Foto e SSD GOODRAM IRDM - 120GB
Foto e SSD GOODRAM IRDM - 120GB

SSD GOODRAM IRDM - 120GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
65.77 €
62.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 51.68 €
Ju kurseni 3.76 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
SSD bazohet në një zgjidhje të provuar dhe të besueshme në kombinimin e kontrollorëve MLC NAND dhe Phison S11. Duke përdorur ndërfaqen klasike 2.5 "SATA III 6 GB / s, mund të përdoret në aplikacione më të vjetra ose më pak të avancuara që nuk kanë një lidhje me PCIe ose nuk kërkojnë atë nivel të performancës. Ky hard disk përdoret jo vetëm nga lojtarët, por gjen përdorim edhe nga studiot grafike dhe ata që përpunojnë video, duke përfshirë youtubers. Kapaciteti i diskut është 120 GB. Hard disku SSD ofron parametra solidë që arrijnë deri në 550 MB / s për lexime sekuenciale dhe 540 MB / s për shkrimet sekuenciale.  Vlerat IOPS janë të specifikuara deri në 61,000 operacione të lexuara dhe 87,000 operacione leximi. TBW është d 500 GB / ditë pavarësisht kapacitetit, i cili është një avantazh i madh. Vetitë kryesore I fuqishëm MLC NAND Shkalla e transferimit deri në 550 MB / s Deri në 87,000 operacione për sekondë (IOPS) I hollë 7 mm

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
IR-SSDPR-S25A-120
Lansuar:
4. 8. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Modeli i diskut:
MLC, Brendshëm, SSD
Leximet IOPS:
38 000
Hyrjet IOPS:
85 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Prodhuesi:
GOODRAM
Ueb-i i prodhuesit:
Goodram.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
128
Lartësia [mm]:
7+
EAN:
5908267922620
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SSD GOODRAM IRDM - 120GB
62.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo