1 / 1
Foto e Hard disk WD Blue (SPZX) - 1TB

Hard disk WD Blue (SPZX) - 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
93.06 €
85.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 71.28 €
Ju kurseni 7.53 €
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
WD Blue është hard disk i brendshëm që është ndërtuar për t'ju sjellur standardin më të lartë të kualitetit dhe qëndrueshmërisë afatgjate. Karakteristikat e këtij hard disku shkojnë përsosshmërisht me kërkesat që i keni për kompjuterin tuaj. Produkti është i ndërtuar me platformën 6Gb / s SATA, ka kapacitet 1TB, mund të arrijë shpejtësi deri në 5,400 rpm dhe ka 128 MB cache.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
20. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Kodi:
WD10SPZX
Gjerësia mm:
69,85
Lartësia mm:
9.5
Trashësia mm:
100,2
Pesha g:
27
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
5400
Memorie e përkohshme cache:
8
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Modeli i diskut:
Brendshëm
Lloji i HD:
Magnetike
EAN:
718037845319
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard disk WD Blue (SPZX) - 1TB
85.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo