1 / 3
Foto e Kabllo AKASA (AK-CBPW06-40BK), 24-pin ATX PSU, 40 cm
Foto e Kabllo AKASA (AK-CBPW06-40BK), 24-pin ATX PSU, 40 cm
Foto e Kabllo AKASA (AK-CBPW06-40BK), 24-pin ATX PSU, 40 cm

Kabllo AKASA (AK-CBPW06-40BK), 24-pin ATX PSU, 40 cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.50 €
19.82 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.51 €
Ju kurseni 4.68 €
-19%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Akasa ka lansuar një kabllo speciale vazhduese të dizajnuar për fuqi në rastet kur ajo nuk është e mjaftueshme për lidhësit e fuqisë SATA. Gjatësia e kabllos është 40 cm, dhe sigurisht ju hyn në punë jo vetëm atyre kanë punë vazhdimisht me to, por edhe konsumatorëve të zakonshëm nëse nuk kanë kabllo të mjaftueshme SATA në shtëpizën e tyre. Ky problem zakonisht paraqitet në shtëpizat e mëdha BigTower, ku komponentët janë të ndara ose në shtëpizat e mbingarkuara nga kabllot.
Kodi i prodhuesit:
AK-CBPW06-40BK
Lansuar:
12 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710614531444
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo AKASA (AK-CBPW06-40BK), 24-pin ATX PSU, 40 cm
19.82 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo