1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Baseus Cafule, USB-A në Lightning, 2.4A, 1m, e hirtë / zezë

Kabllo Baseus Cafule, USB-A në Lightning, 2.4A, 1m, e hirtë / zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.83 €
12.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.70 €
Ju kurseni 3.98 €
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e fortë USB / Lightning në rrjetë najloni që ka një tension prej 2.4 A dhe konvertimi i pastër i bakrit garanton karikim të shpejtë dhe të sigurt. Lidhja e pajisjes me prizën më të ndjeshme ndaj çdo kabllo është përforcuar në mënyrë të tillë që të mos prishet. Me një kabllo me dizajn të veçantë, ju mund të lidheni nga çdo anë. Prizat e aluminit janë elegante dhe rezistente ndaj konsumit dhe oksidimit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Lightning
Kodi:
CALKLF-BG1
Gjatësia m:
1
Lansuar më:
23. 5. 2019
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Për mbushje dhe transferim të të dhënave
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6953156274976
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Baseus Cafule, USB-A në Lightning, 2.4A, 1m, e hirtë / zezë
12.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo