1 / 8
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
Foto e Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe

Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18.61 €
15.83 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.19 €
Ju kurseni 2.79 €
-15%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
03 qershor 2024 - 04 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja USB-C e endur nga najloni i qëndrueshëm mbështet Power Delivery 2.0 dhe Quick Charge 3.0, duke siguruar karikimin e shpejtë të pajisjeve mobile. Teknologjia PD gjithashtu ju lejon të karikoni laptopë me një port USB-C. Me një shpejtësi transferimi prej 480 Mbps, ju mund të transferoni një skedar 1 GB brenda 30 sekondave. Me një kabllo me dizajn të veçantë, ju mund të lidheni nga çdo anë. Prizat e aluminit janë elegante dhe rezistente ndaj konsumit dhe oksidimit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Kodi:
CATKLF-H09
Gjatësia m:
2
Lansuar më:
23. 5. 2019
Prodhuesi:
Baseus
Ueb-i i prodhuesit:
Baseus.com
Ngjyra:
Kuqe
Lloji i kabllos:
Të dhëna, karikim
EAN:
6953156285224
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Baseus Cafule USB-C, PD2.0, 60W, (20V 3A), 2m, e kuqe
15.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo