1 / 1
Foto e Kabllo e energjisë Dahua IMOU, 2A, 3m, për IMOU Cell Pro

Kabllo e energjisë Dahua IMOU, 2A, 3m, për IMOU Cell Pro

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.12 €

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo energjie është një aksesor origjinal për Dahua IMOU Cell Pro. Rryma maksimale e mbështetur mund të jetë deri në 2A, kurse gjatësia e kabllos 3 metra. Kjo kabllo është e përshtatshme për kamerat IP dhe ofron lidhje Micro USB dhe USB.
Lansuar:
25. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dahua Imou Cell Pro
Dizajnuar për:
Kamerë IP
I përdorshëm me markat:
Dahua
Lidhësit:
Micro USB, USB
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Kodi:
FWC10-Imou
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Dahua
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
6939554967627
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo e energjisë Dahua IMOU, 2A, 3m, për IMOU Cell Pro
12.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo