1 / 3
Foto e Kabllo Evolveo DisplayPort - HDMI
Foto e Kabllo Evolveo DisplayPort - HDMI
Foto e Kabllo Evolveo DisplayPort - HDMI

Kabllo Evolveo DisplayPort - HDMI

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.79 €
19.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.51 €
Ju kurseni 2.99 €
-14%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 maj 2024 - 30 maj 2024
Shqipëri, të tjera
30 maj 2024 - 31 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatësi DisplayPort përfundon me një lidhës HDMI, që ju bën të lehtë të lidhni pajisjen tuaj multimediale audio-vizuale me një kabllo të vetme, ku transmetimi i sinjalit është 100% dixhital dhe pa humbje të cilësisë. Kjo pajisje mbështet rezolucionin Full HD, ka mbrojtje të dyfishtë, e cila rrit mbrojtjen ndaj ndërhyrjeve elektromagnetike dhe radio (EMI + RFI), dhe ka përbërje bakri pa oksigjen me pastërti të lartë për përçueshmëri dhe besueshmëri më të lartë.
Lansuar:
28. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, laptop
Lidhësit:
DisplayPort, HDMI
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Kodi:
KAE EV-DP-HDMI
Prodhuesi:
Evolveo
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
FullHD
EAN:
8594161339847
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Evolveo DisplayPort - HDMI
19.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo