1 / 2
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A-MINI 5PM 2.0 1,8m HQ
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A-MINI 5PM 2.0 1,8m HQ

Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A-MINI 5PM 2.0 1,8m HQ

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.84 €
4.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.04 €
Ju kurseni 0.99 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet një kabllo të kualitetit të lartë. Ky produkt vjen në treg me një qëndrueshmëri mëse të lartë dhe po ashtu dallohet me një trashësi adekuate prej 4.7 mm si edhe një gjatësi të mjaftueshme prej 1.8 m.
Lansuar:
10. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
Gjatësia [m]:
1.8
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Mini USB (mashkull)
Kodi:
CCF-USB2-AM5P-6
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309052108
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT USB A-MINI 5PM 2.0 1,8m HQ
4.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo