1 / 1
Foto e Kabllo lidhëse PremiumCord Cat6 S-FTP

Kabllo lidhëse PremiumCord Cat6 S-FTP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.55 €
4.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.84 €
Ju kurseni 0.94 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rrjetet Ethernet janë lloji më i zakonshëm i rrjeteve kompjuterike të sotme. Ato përdorin teknologji të ndryshme të transmetimit, por lloji më i zakonshëm janë kabllot UTP. Këtë lloj të kabllove e gjejmë jo vetëm nëpër qendra kompjuterike, por pothuajse në çdo zyrë apo shtëpi nëse jeni duke lidhur dy apo më shumë kompjuterë. Kategoria 6 e këtyre kabllove është e dizajnuar posaçërisht për rrjete kompjuterësh dhe ka dy herë frekuencë më të lartë sesa kategoria 5 / 5e.
Kodi i prodhuesit:
8592220007522
Lansuar:
3 Shtator 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Gjatësia [m]:
0,5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220007522
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse PremiumCord Cat6 S-FTP
4.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo