1 / 1
Foto e Kabllo lidhëse PremiumCord, DisplayPort 1.4 M / M, lidhës të paruar me ar, 0.5m, e zezë

Kabllo lidhëse PremiumCord, DisplayPort 1.4 M / M, lidhës të paruar me ar, 0.5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.81 €
13.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11.53 €
Ju kurseni 5.97 €
-31%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kabllo e lidhjes me cilësi të lartë për lidhje të besueshme të dy pajisjeve audio / video përmes një ndërfaqeje moderne DisplayPort. Mund ta lidhni lehtësisht p.sh. një HD-DVD / BluRay player me një televizor LCD / plazma. DisplayPort 1.4 rrit normën maksimale të të dhënave me 50% mbi normat e të dhënave të DisplayPort 1.2. - Kabllo e parë (HBR1): 810 Mbps (6.48 Gbps): për rezolucion 2560 x 1600. - Kabllo e dytë (HBR2): 1620 Mbps; për një rezolucion prej 3840 x 2160. - Kabllo 3-të (HBR3): 3240 Mbps (25.92 Gbps): për rezolucion 5120 x 2880. Kabllo ka gjatësi 0.5 m.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, TV
Lidhësit:
DisplayPort 1.4 (2x)
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Kodi:
Kport8-005
Gjatësia m:
0.5
Lansuar më:
27. 8. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220018337
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse PremiumCord, DisplayPort 1.4 M / M, lidhës të paruar me ar, 0.5m, e zezë
13.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo