1 / 1
Foto e Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 2 m

Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 2 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.72 €

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo lidhëse me USB klasike, e përkryer për lidhje mes një printeri dhe skaneri. Kablloja ka port USB 2.0 dhe përfundon me lidhëse A me TMK. Është produkt që iu shërben më së miri ambienteve të zyrave në rast se pajisjet përkatëse gjinden larg njëra-tjetrës. Kjo kabllo ka gjatësi prej 2 metrave.
Dizajnuar për:
PC, printer
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar, e drejtë, e lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
ku2ab2-90
Kodi:
8592220010553
Lansuar:
10. 5. 2011, 10 Maj 2011
Lidhës:
2, USB 2.0, USB-A
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Nga konektori:
USB-A (mashkull), USB A, mashkull
Ngjyra:
Zezë, Zezë, Zezë
Numri i lidhësve:
2
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Platforma:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Prodhuesi:
PremiumCord, PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220010553
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse PremiumCord, USB 2.0, 2 m
6.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo