1 / 1
Foto e Kabllo lidhëse Solarix, 0.5m

Kabllo lidhëse Solarix, 0.5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.06 €

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllot Solarix Patch i plotësojnë kërkesat e standardeve ndërkombëtare për Cat5e. Ajo karakterizohet me performanca të shkëlqyera të transmetimit, besueshmërinë dhe jetëgjatësisë. Ky kabllo ka një dizajn të veçantë të hollë, i cili siguron se kabllo patch mund të përdoret në çdo patch panel ose pajisje aktive, madje edhe në pajisje me porte RJ45 me densitet të lartë. Për prodhimin e kësaj kablloje, në të dyja lidhëset është përdorur ari 50 µ. Gjatësia e saj është 0.5 m.
Kodi i prodhuesit:
C5E-111GY-0.5MB
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Gjatësia [m]:
0,5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
5
Prodhuesi:
Solarix
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595684701692
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo lidhëse Solarix, 0.5m
3.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo