1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo modul optikë MaxLink SFP, e përshtatshme me Cisco

Kabllo modul optikë MaxLink SFP, e përshtatshme me Cisco

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
28.77 €
25.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.48 €
Ju kurseni 2.99 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
ML-S31D-20 është një modul 1.25G SFP që vepron në një gjatësi vale prej 1310 nm. Përmban 2x lidhës LC për lidhje deri në 3 kilometra. Pajisja është plotësisht në përputhje me sistemet Cisco.
Lansuar:
7. 8. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
(2) LC
Format:
SFP
Për lloje të kabllove:
Single Mode
Shpejtësia e transferimit:
1 Gbps
Lloji i transferit:
2-fibra
Kodi:
ML-S31D-3
Gjatësia valore - TxRx nm:
1310
Shtrirja km:
3
Diagnostifikimi - DDMI :
Prodhuesi:
MaxLink
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo modul optikë MaxLink SFP, e përshtatshme me Cisco
25.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo