1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo për kamerë të pasme LAMAX LAMAX S9 Dual, 8m, e zezë

Kabllo për kamerë të pasme LAMAX LAMAX S9 Dual, 8m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.91 €
36.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.61 €
Ju kurseni 5.18 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo zgjatëse për kamerë Lamax S9 Dual, e cila e lidh atë me njësinë e kontrollit. Gjatësia e saj është 8 m dhe karakterizohet nga qëndrueshmëri e lartë dhe jetëgjatësi.
Lansuar:
2. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lamax S9 Dual
Dizajnuar për:
Kamerë
I përdorshëm me markat:
LAMAX
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Kodi:
778043
Gjatësia m:
8
Prodhuesi:
LAMAX
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8594175354348
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për kamerë të pasme LAMAX LAMAX S9 Dual, 8m, e zezë
36.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo