Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-13%

Konvertues Gembird CABLEXPERT, USB-C në HDMI (F)

20.63 € 23.59 €
Përfshirë TVSH
-11%
-11%

HDMI switch PremiumCord 5:1, me telekomandë dhe karikues

40.37 € 45.30 €
Përfshirë TVSH
-17%
-13%
-21%

Kabllo PremiumCord USB - 2x RS 232

42.34 € 53.20 €
Përfshirë TVSH
-15%

Zgjerues i WiFi PremiumCord HDMI, 30m distancë

294.01 € 342.37 €
Përfshirë TVSH
-11%

Kabllo Club3D DisplayPort 1.4 HBR3, 4m

61.09 € 68.39 €
Përfshirë TVSH
-12%
-12%

Kabllo PremiumCord HDMI me rezolucion 4K @ 60Hz, 7m

54.18 € 61.09 €
Përfshirë TVSH
-24%

Thunderbolt Adapter 3 për Apple

66.03 € 85.76 €
Përfshirë TVSH
-17%
-16%
-14%

USB Hub PremiumCord USB 3.1 Type-C në VGA + 3x USB 3.0

26.55 € 30.59 €
Përfshirë TVSH