1 / 1
Foto e Kabllo për PC SATA

Kabllo për PC SATA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.06 €

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produktet e PremiumCord janë të karakterizuara nga cilësia e mirë dhe çmimi i arsyeshëm, me të cilën edhe filloi të fitojë popullaritet të madh në mesin e një numri të madh të konsumatorëve. SATA është kabllo për hard drives dhe përdorët kryesisht për transmetimin e të dhënave në PC. Kjo kabllo ka gjatësi deri në 20 cm dhe përcjell informatat me shpejtësi maksimale deri në 6 GB/s. Kablloja ka një material të ndërrueshëm prej metali. Kablloja është mjaft efektive pasi që është e hollë dhe kështu nuk zë vend të panevojshëm, ndërsa për të lidhur një Hard Drive kjo kabllo është e domosdoshme.
Dizajnuar për:
Pllakë amë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
0,2, 0,2
Kodi i prodhuesit:
kfsa-20-02
Kodi:
4040849940125
Lansuar:
8 Gusht 2014, 8. 8. 2014
Lidhës:
SATA, SATA
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Nga konektori:
SATA 7pin (femër), SATA 7pin femër
Ngjyra:
Verdhë, Verdhë
Numri i lidhësve:
2
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
PremiumCord, PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849940125
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për PC SATA
3.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo