1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo rrjeti Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, e bardhë, 5m

Kabllo rrjeti Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, e bardhë, 5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.89 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Digitus Ecoline Patch UTP është kabllo që përdoret për lidhjen e rrjetit në kompjuter apo laptop. Kablloja është e krijuar nga një material i fortë që e bën kabllon shumë të qëndrueshme. Kablloja ka dy konektorë RJ-45 dhe i përket llojit UTP. Kablloja është e gjatë 5 metra dhe rekomandohet të përdoret në mjedis prej -20 gradë Celsius deri +60 gradë Celsius. Kjo kabllo është zgjedhja e duhur për ju, nëse keni dëshirë të paguani për një çmim të volitshëm, por për kualitet të lartë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektor:
RJ-45, 2
Ngjyra:
Bardhë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lloji i kabllos:
Lidhje
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Nga konektori:
Mashkull RJ-45
Gjatësia [m]:
5
Kategoria:
5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4016032318262
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo rrjeti Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, e bardhë, 5m
5.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo