1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo për zërim AQ KAJ030

Kabllo për zërim AQ KAJ030

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.82 €
4.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.03 €
Ju kurseni 0.99 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A keni nevojë për një lloj të tillë kablloje, por nuk jeni të sgurt se çfarë lloji të prodhuesit të zgjidhni? Marka AQ, e cila është në fushën biznesore të prodhimit tash e 20 vite, ofron cilësi të kabllove të llojeve të ndryshme. Kjo kabllo, është e pajisur me një lidhëse 3.5 mm. Kryesisht, përdoret për lidhje të zërimeve të ndryshme, mund të përdoret në makinë si dhe për sisteme Hi-Fi. Gjatësia e kabllos është 3 m.
Kodi i prodhuesit:
KAJ030
Lansuar:
18 Maj 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
Gjatësia [m]:
3
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
3.5 mm jack
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
AQ
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595122755652
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për zërim AQ KAJ030
4.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo