1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord, 6 pin - 8 pin PCI Express, 20 cm

Kabllo PremiumCord, 6 pin - 8 pin PCI Express, 20 cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.67 €

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo kabllo ju mundëson që ta shndërroni një lidhje energjie 6-pin PCI Express i ofruar nga kompjuteri në lidhëse 8-pin për tu lidhur me video kartela të reja ATI dhe NVidia që kërkojnë 8-pin për lidhje me energji. Kjo është një zgjidhje efektive me kosto të ulët, pasi që kalimi prej PCIe me 6-pin në 8-pin për lidhje me energji eliminon harxhimet që do të nevojiteshin për ta përmirësuar furnizimin me energji të kompjuterit për hir të përshtatshmërisë me një video kartelë të re. Kablloja është e dizajnuar që të përballoj ngarkesë elektrike deri në 2A, ndërsa gjatësia e saj është 20 cm.

Kodi i prodhuesit:
Kn-15
Lansuar:
1 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Burim energjie
Gjatësia [m]:
0,2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
PCIe
Nga konektori:
PCIe 6pin
Për lidhës:
PCIe 8pin
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
4040849936357
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord, 6 pin - 8 pin PCI Express, 20 cm
6.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo