1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord Flexo 230V, 2m, e bardhë

Kabllo PremiumCord Flexo 230V, 2m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.84 €
6.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.71 €
Ju kurseni 0.99 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gjatësia kabllos është 2 metëra. Kablloja është e projektuar për një tension maksimal prej 230V/10A. Në një anë është e pajisur me prizën Power Lloji E; dhe nga ana tjetër me tre tela.
Lansuar:
1. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
Pa konektor, e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Pa konektor (lidhës)
Kodi:
Kpsft2w
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8592220011918
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord Flexo 230V, 2m, e bardhë
6.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo