1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord HDMI 2.0 High Speed ??+ Ethernet HQ, 1m, e zezë / verdhë

Kabllo PremiumCord HDMI 2.0 High Speed ??+ Ethernet HQ, 1m, e zezë / verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.25 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo HDMI me kualitet të lartë për të lidhur dy pajisje audio-vizuale me ndërfaqe HDMI 2.0. Kabllo është e mbrojtur, mund të transmetojë audio dhe video digjitale, dhe mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP. Në të njëjtën kohë, ajo integron Ethernet me shpejtësi të lartë, kështu që mund ta përdorni për rrjetet kompjuterike të pajtueshme.
Lansuar:
21. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Blu-Ray Player, DVD, Monitor, TV
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Kodi:
Kphdm2q1
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
E zezë, verdhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
HDCP
EAN:
8592220018078
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord HDMI 2.0 High Speed ??+ Ethernet HQ, 1m, e zezë / verdhë
14.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo