1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4 pin M/M, për iPhone, iPad, iPod, 3m

Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4 pin M/M, për iPhone, iPad, iPod, 3m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.34 €

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo lidhëse, 3.5mm 4 pin M / M jack, për Apple iPhone, iPad, iPod. Gjatësia 3 m.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Gjatësia [m]:
3
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Për lidhës:
3.5 mm mashkull
Nga konektori:
3.5 mm mashkull, 3.5 mm jack, mashkull
Lansuar:
2. 2. 2019
Dizajnuar për:
Celular, altoparlant, tablet
Kodi i prodhuesit:
kjack4mm3
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
859220020446
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord jack 3.5mm 4 pin M/M, për iPhone, iPad, iPod, 3m
8.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo