1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord micro USB 2.0, A-B, 90°, 1m

Kabllo PremiumCord micro USB 2.0, A-B, 90°, 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6.49 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.41 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllotë të dhënash dhe e energjisë për të gjitha pajisjet me lidhësin micro USB, shpejtësia deri në 480 Mbps, lidhës me kënd 90 °, kabllo mbështet të dhënat dhe shërbimet e faksit, mbrojtja e dyfishtë, gjatësia 1 m, ngjyra e zezë.
Dizajnuar për:
Celular
Fundi i kabllos:
E lakuar, I lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
ku2m1f-90
Kodi:
Ku2m1f-90
Lidhës:
Micro USB, USB 2.0, Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU, Të dhënat, Rryma
Nga konektori:
USB-A (mashkull), USB A, mashkull
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Për lidhës:
Micro USB A samec
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
PremiumCord, PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017354
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord micro USB 2.0, A-B, 90°, 1m
6.49 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo