1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord Micro USB 2.0 AB

Kabllo PremiumCord Micro USB 2.0 AB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.93 €
5.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.63 €
Ju kurseni 0.38 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

PremiumCord Micro USB 2.0 AB 0.75 metra për karikim të shpejtë përbëhet prej teli të trashë bakri AWG 24 2x + 2x AWG28 me mbrojtje të dyfishtë. Kjo ju lejon të karikoni telefonin tuaj duke e lidhur direkt me portin USB të kompjuterit. Është i përshtatshëm për çdo pajisje me një lidhës mikro USB. Mundëson lidhje në internet, transferim të dhënash, shërbime faks, një opsion për të ngarkuar logot, Wallpapers, ringtone, ikona, aplikacione Java dhe lojëra. Pasi mundësohet lidhja madje mund të menaxhoni file, foto, MP3, të përdorni librin e kontakteve, kalendarin, duke përfshirë sinkronizimin me PC. Natyrisht, edhe të redaktoni të dhënat dhe numrat e telefonit në kartën SIM. Kabllo është projektuar për marka dhe lloje të zgjedhura të telefonave me mikro USB, siç janë Blackberry, HTC, LG, Motorola, Myphone, Nokia, Samsung dhe Sony Ericsson.

Kodi i prodhuesit:
Ku2m07f
Lansuar:
27 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
Gjatësia [m]:
0,75
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220013714
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord Micro USB 2.0 AB
5.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo