1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord USB

Kabllo PremiumCord USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.86 €
6.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.72 €
Ju kurseni 1.00 €
-13%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kabllo PremiumCord 2.0 është i përshtatshëm për lidhjen e llojeve të ndryshme të pajisjeve. Gjatësia Cable është 1 metër dhe është kabllo cilësore. Ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 12 Mbit/s dhe ka një kabllo prej prej 3 metrash. Kjo kabllo është e llojit F BUS.

Kodi i prodhuesit:
8592220012137
Lansuar:
7 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
Gjatësia [m]:
3
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
EAN:
8592220012137
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB
6.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo