1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord  USB 2.0, A-B, 1m

Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.87 €
4.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.06 €
Ju kurseni 0.99 €
-17%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo 1 m jumper që ka një ndërprerje USB A në njërën anë, të përshtatshme për lidhjet kompjuterike dhe një USB B në anën tjetër, një variant i ndërfaqes popullore që përdoret për të lidhur një sërë periferikësh më të mëdhenj (siç janë printera, skanera, por edhe të jashtëm drives) në një kompjuter.
Lansuar:
5. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Printer
Fundi i kabllos:
E lakuar
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-B (mashkull)
Kodi:
Ku2ab1-90
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220017330
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB 2.0, A-B, 1m
4.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo