1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord USB, A-B micro, 0.5m

Kabllo PremiumCord USB, A-B micro, 0.5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.82 €
4.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.03 €
Ju kurseni 0.99 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Portet moderne USB janë një nga interface-t më të përdorur sot. Aplikimi gjen përdorim të gjerë me Wired dhe flash drives, për një sërë pajisje të thjeshta, të tilla si kartelën e memories. Versioni i USB 1.1 ofron shpejtësi maksimale të transferimit të të dhënave prej 12 Mbit / s dhe është projektuar posaçërisht për pjesë periferikësh si maus apo tastierë. USB version 2.0 ofron shpejtësi prej gati 40 herë më të lartë, përkatësisht deri në 480 Mb/s dhe është i përshtatshëm për lidhjen me disqet e jashtme, si kamera digjitale, skanerë dhe pajisje të tjera. Kjo kabllo është një lloj F BUS, dhe lejon transferimin e të dhënave dhe shërbimet tjera. Ngjyrë të bardhë. I gjatë 50 cm.

Kodi i prodhuesit:
8592220012106
Lansuar:
7 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
Gjatësia [m]:
0,5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220012106
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB, A-B micro, 0.5m
4.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo