1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord USB

Kabllo PremiumCord USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.86 €
6.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.72 €
Ju kurseni 1.00 €
-13%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Këto kabllo gjejnë cdo ditë e më shumë vend në përdorim ditor tonin. Versioni USB 1.1 ofron shpejtësi maksimale të transferimit të të dhënave prej 12 Mbit / s dhe është projektuar posaçërisht për lidhje periferikësh për shembull maus dhe tastiere. Versioni USB 2.0 ofron shpejtësi prej gati 40 herë më të lartë, përkatësisht deri në 480 Mbit / s dhe është i përshtatshëm për lidhje për HDD të jashtëm si dhe kamerave digjitale, skanerëve dhe telefonave. Përmes kësaj kablloje mund të kryhen edhe shërbimet faks.

Kodi i prodhuesit:
8592220012113
Lansuar:
7 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
Gjatësia [m]:
1
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
EAN:
8592220012113
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB
6.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo