1 / 4
E shitur
Foto e Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë
Foto e Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë
Foto e Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë
Foto e Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë

Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.43 €
22.49 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.74 €
Ju kurseni 0.94 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo reduktuese Apple e dizajnuar për lidhjen e tabletëve me altoparlantë apo dëgjuese me anë të lidhësve 3.5 mm jack dhe USB-C. Kablloja vjen me ngjyrë të bardhë.
Kodi i prodhuesit:
MU7E2ZM/A
Lansuar:
2. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Kufje, tablet
Lidhësit:
3.5 mm jack, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
Apple
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
190198886866
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo reduktuese Apple, USB-C në 3.5 mm, e bardhë
22.49 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo