1 / 1
Foto e Kabllo reduktuese Solarix Modular 8p8c CAT6A

Kabllo reduktuese Solarix Modular 8p8c CAT6A

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.06 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lidhësit e mbrojtur Solarix RJ45 8p8c janë të dizajnuara për kabllot e telave të kategorisë 6A dhe 7. Janë projektuar posaçërisht për të lidhur në kabllot me përçues më të fortë (deri në 0.57 mm në diametër) dhe izolim PE të fortë (deri në një diametër prej 1.50 mm). Trashësia maksimale e kabllos mund të jetë deri në 8.00 mm. Kontaktet e këtyre lidhësve Solarix të kategorisë 6A janë të mbuluara me ar 50 µm. Ju duhet pincat HT-N3 për të prerë konektorët.
Kodi i prodhuesit:
11238907
Lansuar:
7. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Solarix
EAN:
8595684700725
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo reduktuese Solarix Modular 8p8c CAT6A
3.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo