1 / 1
Foto e Kabllo rrjeti Digitus Ecoline, e kuqe, 5 m

Kabllo rrjeti Digitus Ecoline, e kuqe, 5 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.65 €
5.55 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.63 €
Ju kurseni 0.09 €
-2%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja lidhëse Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, është seri e re e kabllove me kokë të ridizajnuar. Materiali me të cilin është mbështjellur kablloja është fleksibil dhe e mbron kabllon nga shkrirja e këputja. Digitus Ecoline Patch është e përbërë nga dy lidhësa RJ45 me dizajn të ri dhe skaje të rrafshëta. Ngjyra e kaltër nënkupton destinimin e kabllos për CAT 5e. Ngjyra e vetë kabllos është e kuqe, ka gjatësi 5 m dhe i takon grupit UTP. Kablloja standarde është ISO / IEC 11801 & TIA / EIA 568-B, dhe rekomandohet të përdoret në temperatura nga -20 ° C deri + 60 ° C.
Dizajnuar për:
PC, rrjet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-050/R
Kodi:
DK-1512-050/R
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhës:
RJ-45, 2, RJ-45
Lloji i kabllos:
Lidhje, Lidhëse
Nga konektori:
Mashkull RJ-45
Ngjyra:
Kuqe, Kuqe
Numri i lidhësve:
2
Për lidhës:
Mashkull RJ-45
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Prodhuesi:
Digitus, Digitus
EAN:
4016032198963
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo rrjeti Digitus Ecoline, e kuqe, 5 m
5.55 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo