1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Solarix CAT6 UTP PVC, (Snag-proof), 2m, e kaltër

Kabllo Solarix CAT6 UTP PVC, (Snag-proof), 2m, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.82 €
5.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.87 €
Ju kurseni 1.98 €
-26%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo lidhëse me cilësi të lartë që paraqet karakteristika të shkëlqyera transmetimi, besueshmëri dhe jetë të gjatë shërbimi. Është bërë me një mbrojtje që mundëson lidhjen e sigurt dhe gjithashtu zvogëlon ndërthurjen e vlerave ndërmjet çifteve individuale në lidhës. Kjo mbrojtje ka një dizajn të hollë të veçantë që siguron që kjo kabllo të përdoret në çdo panel ose element aktiv, madje edhe me pajisje të dendësisë së lartë të portit. Të gjitha kabllot patch të kategorisë 6 janë testuar tërësisht dhe plotësojnë kërkesat e standardeve ndërkombëtare të kategorisë, duke përfshirë të gjitha shtesat e fundit.
Lansuar:
10. 5. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
28630209
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
Solarix
Ngjyra:
Kaltër
EAN:
8595684703986
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Solarix CAT6 UTP PVC, (Snag-proof), 2m, e kaltër
5.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo